Якими будуть наслідки економічної кризи для вітчизняної PR-галузі в 2009 році1.10.2007

Пряма трансляція «Виборчої ночі» на телеканалі «Київ»

У «ніч виборів» телеканал «Київ» розпочав свою роботу о 22.00. В нічному ефірі глядачі отримали можливість безпосереднього спостереження та моніторингу виборчого процесу — пройшло пряме включення із Центральної Виборчої Комісії, а також зі штабів політичних партій. Належне висвітлення отримали й основні результати екзит-пулів.

 Спецвипуски новин нічного ефіру оперативно сповіщали глядачів про найактуальніші події цього вечору.Також, глядачі каналу змогли відволіктися і водночас ще раз «проаналізувати політичну ситуацію в країні», переглянувши комедійний серіал «ДомКом» та повний арсенал серій «Політичні мультяшки».

 Цього ж вечора на телеканалі «Київ» мали місце прямі включення з круглого столу Російсько-Українського інформаційного центру, на якому піднімалася проблематика «Російського погляду на українські вибори». Гостями в студії стали відомі соціологи та політичні аналітики: Станіслав Бєлковський, Михайло Леонт’єв, Олександр Чадаєв, як представники російської політологічної думки, та Євген Копатько, Володимир Паніотто — з українського боку. Двадцятихвилинні прямі включення з російсько-українського інформаційного центру відбувалися о 22.30, 00.20 та 2.20 ночі.

 Інформація: РеклаМастер

                         
На головну сторінку

Ім'я             
Коментар


Ще почитати:
головна  ●  про проект  ●  архів новин  ●  бібліотека комунікацій  ●  статті  ●  PR-агенції  ●  on-line консультації  ●  корисні посилання  ●  вакансії

Якщо Ви помітили синтаксичну або стилістичну помилку в тексті, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

(C) 2000-2011 PR-center.org.ua Всі права захищені
Використання матеріалів дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на pr-center.org.ua
Danta Создание сайтов .